LATO NADJEŻDŻA
LATO NADJEŻDŻA!

RUSZAJ W WAKACYJNE PODRÓŻE W PEŁNI PRZYGOTOWANY!

Bez względu na to, co zaplanowałeś tego lata, Twoja ŠKODA może być gotowa na wszystko. Dobierz do niej Oryginalne Akcesoria i poczuj się bezpiecznie oraz komfortowo podczas wakacyjnych podróży. Ciesz się każdą trasą z całą rodziną!

Bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe

Ceny już od 530zł!

Letnie kosmetyki samochodowe

Letnie kosmetyki samochodowe

Ceny już od 8zł!

Lodówki samochodowe termoelektryczne

Lodówki samochodowe termoelektryczne

Ceny już od 530zł!

Letnie akcesoria
PDF (2,2 MB)


Zadzwoń

61 846 01 35

lub zapytaj o szczegóły:


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń